11-12 квітня 2019 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка проведена II Міжнародна науково-практична конференція “Проблеми кібербезпеки інформаційно-телекомунікаційних систем”.

Мета проведення конференції – вирішення проблем кібербезпеки в інформаційно-комунікаційних системах у сфері новітніх інформаційно-комунікаційних технологій із надбаннями, що виникли на базі стрімкого розвитку інформаційно-телекомунікаційних систем та поширення передового досвіду забезпечення інформаційної та кібербезпеки в умовах глобального інформаційного суспільства.

В роботі конференції взяли участь делегати 49 установ та організацій, серед яких представники Державної наукової установи Інститут модернізації змісту освіти, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Харківського національного університету радіоелектроніки, Одеського національного політехнічного університету, Харківського національного університету Повітряних Сил імені І. Кожедуба, Державного університету телекомунікацій, Національного авіаційного університету, Харківського Національного Університету ім. В.Н.Каразіна, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, АТ «Інститут інформаційних технологій», Institute of applied informatics, Kaunas Faculty Vilnius university, ТОВ «ІТЦ «Хай-Тек Бюро», Військової частини А 0133, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Одеської національної академії харчових технологій, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Національного університету «Львівська політехніка», Національної академії Служби безпеки України, Національної академії внутрішніх справ, та інші.