Завідувач кафедри кібербезпеки та захисту інформації, доктор технічних наук, професор.

Із відзнакою закінчила КНУ імені Тараса Шевченка зі спеціальності «математика» у 2006 році.

2006-2009 навчалась в аспірантурі КНУ імені Тараса Шевченка, механіко-математичний факультет.

У 2010 році захистила кандидатську дисертацію в Інституті математики НАНУ. Результати дисертації використовуються в Словенії, в математичному-науковому центрі. Є автором більше як 17 наукових праць, бере участь у міжнародних конференціях в галузі математики та інформаційної безпеки. У 2019 захистила докторську дисертацію.

Вільно володіє англійською мовою. Бере участь у міжнародному науковому проекті ENGENSEC “Магістерська програма нового покоління фахівців з інформаційної безпеки, визнана ЄС”. Працює у робочій групі разом з представниками зі Швеції, Польщі та Греції по визначенню структури спільної магістерської програми і розробки навчального плану.