Професор кафедри кібербезпеки та захисту інформації, доктор технічних наук, професор.

У 1981 році закінчив Київське вище інженерне радіотехнічне училище за спеціальністю “автоматизовані системи управління”.

Наукові та практичні інтереси пов’язані з такими напрямками, як інтелектуальні системи управління, напрямки підвищення ефективності функціонування інформаційних технологій, системи технічного захисту інформації, кібербезпека та кіберзахист.

Член науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України в галузі “Інформаційна безпека”.

Автор 5 монографій та понад 150 наукових та навчально-методичні праць, 16 навчальних підручників та посібників, 5 з яких мають гриф Міністерства освіти і науки України.