Викладачі кафедри «Кібербезпеки та захисту інформації» продовжують гарну традицію – зустрічатись з учнями закладів середньої освіти. Так 11 березня доцент кафедри кібербезпеки та захисту інформації Браіловський Микола Миколайович прийняв участь у зустрічі співробітників факультету Інформаційних технологій з учнями десятих класів 142 ліцею, який спеціалізується на поглибленому вивченні математики і фізики.

Розповідь про факультет і зокрема про кафедру зацікавила ліцеїстів. Учні ліцею дуже жваво задавали питання, які стосувались не тільки правил прийому до Університету, умов навчання та майбутні перспективи працевлаштування, але і про життя студентів їх культурне дозвілля. Зустріч була цікава, як десятикласникам так і викладачам факультету ІТ.