Професор кафедри кібербезпеки та захисту інформації, доктор технічних наук, доцент.

У 1993 році закінчив Житомирське вище училище радіоелектроніки протиповітряної оборони, спеціальність “Радіотехнічні засоби”, де здобув кваліфікацію радіоінженер. У 2009 році з відзнакою закінчив Національну академію оборони України за спеціальністю “Організація бойового та оперативного забезпечення військ (за видами та родами військ і сил)”, спеціалізація “Організація зв’язку, автоматизація   управління, захисту  інформації   та  інформаційно-аналітичного забезпечення у військах (силах)”, де здобув кваліфікацію магістра військового управління, офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.

З листопада 2017 (після звільнення з військової служби у ЗС України) працює на посаді професора кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації навчально-наукового інституту Комп’ютерних інформаційних технологій НАУ.

З вересня 2018 професор кафедри кібербезпеки та захисту інформації факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Має більше 150 науково-методичних праць, у тому числі 125 наукових публікацій, 4 авторські свідоцтва на твір (комп’ютерна програма), решта – навчально-методичні.

Сфера наукових інтересів охоплює інформаційні технології, інформаційну безпеку і теорію прийняття рішень.

Загальний стаж науково-педагогічної діяльності складає більше 20 років.