З 31 липня по 07 серпня 2020 року в режимі онлайн буде проходити V Міжнародна літня студентська школа з програмування, яка традиційно проводилась на базі ДВНЗ “Ужгородський національний університет”.

Літня школа спрямована на підготовку фахівців високої кваліфікації в галузі програмування, надання українським і закордонним студентам можливості проявити свою майстерність у мистецтві розробки алгоритмів та складанні програм на високому міжнародному рівні. Детальну інформацію щодо умов проведення Літньої студентської школи з програмування можна отримати на сайті: codeschool.uzhnu.edu.ua.

Координатори школи: Міца Олександр Володимирович, завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій, тел.: 050-768-35-60, email: alex.mitsa@uzhnu.edu.ua; Повхан Ігор Федорович, декан факультету інформаційних технологій, email: f-it@uzhnu.edu.ua.