6 жовтня 2020 року відбудеться Третій щорічний Міжнародний Форуму  «Кібербезпека – захистимо бізнес, захистимо державу».

Цифрове суспільство і електронні послуги держави утворюють складне середовище, яке не може безпечно існувати без надійної системи кібербезпеки.

Місяць Кібербезпеки, який три роки поспіль проводиться в Україні, отримав широку підтримку в суспільстві, надав можливість акцентувати увагу державних структур, бізнесу і громадянському суспільству на актуальності проблем, підтвердив ефективність державно-приватної взаємодії в розбудові безпечного кіберпростору в Україні.

Справжня кібервійна розгорнулася на теренах нашої держави. Саме тут випробовується сучасна кіберзброя. Проти нас по інший бік віртуального фронту виступають російські групи хакерів, до них додаються урядові та неурядові, а також кримінальні гравці, які випробовують можливості українських мереж.

Як захистити кіберпростір держави, шляхи переходу від стратегії реагування, заснованої виключно на виявленні та реагуванні – до стратегії планування, підготовки та профілактики, як забезпечити кіберзахист систем і технологій, що лежать в основі нашого повсякденного життя, шляхи формування нової культури поведінки у кіберпросторі, ці та інші питання кібербезпеки стануть основою дискусій на форумі.

Організаторами заходу є Торгово-Промислова Палата України, Комітет з електронних комунікацій, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, спільно з компанією CIS EVENTS GROUP Ukraine, за підтримки Ради національної безпеки і оборони України.

Під час роботи Форуму буде працювати Друга Національна виставка потенціалу України в сфері кібербезпеки «КІБЕРБЕЗПЕКА 2020», яка є унікальним майданчиком для бізнес-промоцій та налагодження ділових контактів. 

Більше на офіційному сайті форуму https://cybersecurity-2020.ciseventsgroup.com/