Дорогі наші студенти! Колектив кафедри кібербезпеки та захисту інформації сердечно вітає вас з Днем народження факультету та кафедри! Нам лише 7 років але нам є чим пишатися! За ці роки факультет та кафедра поповнились професійними викладачами, збільшився набір здобувачів вищої освіти на освітні програми, зокрема у 2014 році на кафедрі було відкрито тільки 2 бакалаврські програми, а на сьогодні у нас навчаються студенти на трьох рівнях вищої освіти: бакалаври, магістри, аспіранти. Ми радіємо, що ви активні не тільки у навчанні, а і у громадському житті кафедри, факультету, Університету, країни! Ви обрали надзвичайно важливу для держави і кожного її громадянина професію – забезпечувати захист ІТ систем, без яких неможливо уявити жодної сфери нашого життя. Впевнені, що з нашою допомогою, ви станете високопрофесійними фахівцями з кібербезпеки, а відданість своїй справі стане міцним фундаментом у розвитку нашої держави! Ми сумуємо, що у зв’язку з пандемією ми позбавленні можливості з вами  зустрічатися, проводити різноманітні навчальні та культурні заходи. Віримо, дуже скоро ми повернемося в аудиторії і все надолужимо! Нехай кожен ваш день приносить незабутні враження та радісні моменти, адже студентські роки найкращі та захоплюючі у житті кожної людини. Бажаємо вам здоров’я, терпіння, творчої наснаги та успіхів у всіх починаннях! Нехай втілюються всі ваші мрії, а серця завжди будуть наповненні радістю та любов’ю! З повагою, колектив кафедри кібербезпеки та захисту інформації!