2-4 грудня 2020 року. Факультет інформаційних технологій провів VII міжнародну наукову конференцію “Information Technology and Interactions” (IT&I-2020).

Питання кібербезпеки обговорювались на Section 2 «Cyberspace Protection Technologies». Протягом двох днів було представлено понад 26 доповідей провідними фахівцями в галузі кібербезпеки, викладачами, аспірантами, студентами кафедри кібербезпеки та захисту інформації факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Зокрема був проведений аналіз стану засобів безпеки провідних країн світу та зокрема України, їх переваги та недоліки. Обговорювалися питання практичного застосування методів та підходів розв’язання задач захисту інформації й можливості використання цих питань у науковому та навчальному процесах.

Дякуємо усім за участь у роботі конференції та секції кафедри кібербезпеки та захисту інформації, особливо подяка студентам, які показали результати своїх перших наукових досліджень!