Кафедра кібербезпеки та захисту інформації, а також кафедра інформаційних систем та технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка організували подію з нагоди Дня безпечного інтернету для студентів та викладачів факультету інформаційних технологій. Голова Ради молодих вчених та аспірантів факультету інформаційних технологій, асистент кафедри кібербезпеки та захисту інформації к.т.н. Фесенко А.О. проінформував учасників заходу як убезпечити себе від Інтернет-шахраїв.

День безпечного Інтернету було запроваджено за підтримки Європейської комісії для просування безпечного використання цифрових технологій. Мета заходу – об’єднати зусилля всіх зацікавлених сторін для інформування дітей, молоді, вчителів і вихователів про безпеку в Інтернеті, зокрема обговорення загроз, які можуть завдати шкоди людям, визначення способів запобігання негативному впливу Інтернету, тощо.

Захід організовано в рамках реалізації проєкту ERASMUS+KA2 «dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens», № 598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP

#SaferInternetDay2021 #ДеньбезпечногоІнтернету2021 #DComFra