Повідомляємо що було вдало проведено, міжфакультетський Круглий стіл «Шлях до успіху молодого науковця», 24 березня у форматі онлайн-конференції. У рамках онлайн-конференції були запрошені студенти, аспіранти, викладачі та молоді вчені.

Були представлені доповіді наших спікерів:

• Снитюка В.Є. «Системність та еволюційність в наукових дослідженнях»
  • Маринича О.В. «Що означає бути професійним математиком?»
  • Шевченка В.В. «Основи студентської наукової діяльності»
  • Колеснікової К.В. «Управління науковою діяльністю як інструмент розвитку освіти та особистості»
  • Махно М.Ф. «Наукові дослідження & комерційні проекти: спільні риси й відмінності»
  • Мезенцева О.О. «Життя у науці: як розширяти горизонти, реалізуючи ІТ-тренди»
  • Стешенка Г.М. «Шляхи монетизації наукових ідей»

Учасники задавали питання, та отримували відповіді від науковців математичних та IT наук.

Сподіваємося такі зустрічі зроблять наукову діяльність студентів та абітурієнтів більш сміливою, та в нашому середовищі з’являться нові ідеї та проекти.

Дуже дякуємо за співпрацю і будьмо чикати наступну зустріч міжфакультетського Круглого стола «Шлях до успіху молодого науковця»!