У рамках загальноєвропейської ініціативи All Digital Week – Цифровий тиждень (22-28 березня 2021р.) та за підтримки міжнародного проєкту «dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens / dComFra (No. 598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP)».

25 березня відбувся вебінар відкритої онлайн-лекції на тему «Планування процесів і потоків. Багатозадачність та взаємодія потоків» за ініціативою кафедри кібербезпеки та захисту інформації на базі факультету Інформаційних технологій КНУ імені Тараса Шевченка.

Організатором зустрічі заходу, виступив к.т.н., доцент кафедри кібербезпеки та захисту інформації Пархоменко Іван Іванович.

У ході лекції Пархоменко Іван Іванович розглянув питання стосовно механізмів і політики планування потоків, критеріїв оцінки політики планування, основних видів планування.

Були продемонстровані алгоритми планування потоків, а саме: планування за принципом FIFO, кругове планування (round-robin scheduling), багаторівневі черги (multilevel queues), планування на підставі характеристик подальшого виконання, лотерейне планування (lottery scheduling).