PCSITS 2022! V Міжнародна наукова-практична конференція “ПРОБЛЕМИ КІБЕРБЕЗПЕКИ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ”

Шановні науковці, викладачі, докторанти, аспіранти та студенти!

Запрошуємо Вас 27-28 жовтня 2022 року взяти участь у V МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ПРОБЛЕМИ КІБЕРБЕЗПЕКИ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ” (PCSIТS)

НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • СЕКЦІЯ 1. Науково-технічні та практичні аспекти кібербезпеки інформаційних технологій.
  • СЕКЦІЯ 2. Методи, засоби та заходи менеджменту інформаційної безпеки.

ВАЖЛИВІ ДАТИ

  • Термін подання матеріалів – до 15.10.2022 р.
  • Обробка та рецензування матеріалів – до 16.10.2022 р.
  • Рішення про включення матеріалів у програму конференції – до 17.10.2022 р.
  • Термін сплати організаційного внеску – до 27.09.2022 р.

Конференція відбудеться on-line за посиланням:

https://knu-ua.zoom.us/j/4994589686?pwd=MytWM25VTjV2WnZPZlFBT1hCanpkdz09

Ідентифікатор конференції: 499 458 9686
Код доступу: 695349
Початок роботи конференції о 10:00 27.10.2022 р. (початок реєстрації о 09:30)

Чекаємо на зустріч з Вами.
Віримо в нашу перемогу.
Слава ЗСУ!
Слава Україні!

Матеріали до конференції

День відкритих дверей факультету інформаційних технологій

День відкритих дверей факультету інформаційних технологій

Шановні абітурієнти, запрошуємо вас на День відкритих дверей факультету інформаційних технологій, який відбудеться 19.05.2022 року о 14:00 у форматі Zoom конференції.

Посилання на онлайн-конференцію: https://zoom.us/j/4263476258?pwd=SVNYOTZwL1luREVwWmIyWVhZS3RGUT09
Ідентифікатор: 4263476258
Пароль: 177837

Запрошення на відкрите заняття

Оголошення щодо відкритого заняття 14.04.2022 року відбудеться відкрите лабораторне заняття асистента кафедри кафедри кібербезпеки та захисту інформації Бігдана А.М. для студентів підгрупи КБ-31-2 3 курсу (бакалавр) освітньої програми “Кібербезпека”, з дисципліни “Безпека банківських технологій” на тему: «Розробка політики інформаційної безпеки банківської установи».

Початок: 9:00
Посилання: https://bit.ly/3O8DLFg

Перенесення Міжнародної науково-практичної конференції PCSITS

Шановні науковці, викладачі, докторанти, аспіранти та студенти!

В цей важкий для нашої держави час, колектив кафедри кібербезпеки та захисту інформації, щиро вірячи в перемогу України над російським окупантом, приймає рішення щодо перенесення дати проведення V МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ “ПРОБЛЕМИ КІБЕРБЕЗПЕКИ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ” (PCSIТS) на 27-28 жовтня 2022 року.

Чекаємо на майбутню зустрічі з Вами.

Слава Україні! Смерть ворогам!

Звіт конференції IT&I 2021

Звіт конференції IT&I 2021

01-02 грудня 2021 року була проведена VIII Міжнародна конференція «Information Technology and Implementation» (IT&I-2021). До організації конференції долучилися Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова, Інститут проблем реєстрації інформації, Інститут програмних систем, Інститут інформаційних технологій та навчальних засобів Національної академії наук України, Ради молодих вчених факультету комп’ютерних наук та кібернетики і факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Кафедра кібербезпеки та захисту інформації відповідала за роботу секції 2 «Cyberspace Protection Technology». З вітальним словом до учасників секції звернулась завідувачка кафедри кібербезпеки та захисту інформації д.т.н., професорка Наталія ЛУКОВА-ЧУЙКО. Модератором секції був к.т.н. Олександр ТОРОШАНКО. На пленарному засіданні виступили відомі фахівці у сфері кібербезпеки, зокрема заступник декана з наукової роботи факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Національного авіаційного університету д.т.н., професор Сергій ГНАТЮК, Gabit OMAROV з Satbayev Kazakh National Technical University, Almaty, Kazakhstan.

Активну участь у роботі секції взяли студенти кафедри кібербезпеки та захисту інформації, які продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою, здібності до наукової роботи та вміння вести наукову дискусію. Головуючий секцією д.т.н., професор Сергій ТОЛЮПА підсумував роботу секції та відзначив кращі доповіді.

Сердечно дякуємо всім учасникам конференції за змістовні доклади та участь в обговоренні отриманих результатів! Проведення подібних заходів сприяє міжнародному співробітництву, обміну результатів наукових досліджень, залученню здобувачів вищої освіти до наукової роботи та реалізації академічного та професійного розвитку молодих вчених!!!

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!!!!!

Нагородження переможців Національного хакатону з кіберзахисту

Нагородження переможців Національного хакатону з кіберзахисту

Сердечно вітаємо нашу команду KNU_KBZI з 2 місцем у номінації “Добування (збір), оброблення, аналіз і відображення інформації з відкритих джерел (OSINT) для виявлення та запобігання кібератакам і кіберінцидентам”.

Капітан команди – студент 3 курсу Серпінський Юрій Вікторович
Учасники команди: студент 3 курсу Гриців Владислав Сергійович, студент 2 курсу Набабкiн Данiiл Олександрович.

https://nhcs.ua30.gov.ua/

Запрошення на відкриту лекції асистента кафедри кібербезпеки та захисту інформації к.т.н. Фесенка А.О.

Шановні викладачі та студенти,

12.11.2021 року о 15.10 год. відбудеться відкрита лекція асистента кафедри кібербезпеки та захисту інформації  к.т.н. Фесенка А.О. для студентів ІІ курсу освітньо-наукової програми “Програмні технології інтернет речей” з дисципліни “Основи криптографії та криптологічного аналізу в системах  IoT” на тему: “Сучасні блокові алгоритми шифрування (AES, ДСТУ 7624) та режими роботи блокових шифрів“. Запрошуються усі бажаючи.

Посилання: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3aRBiriFLg9jKfjxeY_m6hrqf1YiUATQPswOMa4LMhBg81%40thread.tacv2/1636542652846?context=%7b%22Tid%22%3a%2211bdc4c0-f87d-4025-84ee-777d1d7ffc4d%22%2c%22Oid%22%3a%22453d87e1-f534-42d0-aed6-e4ca3d30e8f6%22%7d

Привітання з відзнакою Міністерства оборони

Привітання з відзнакою Міністерства оборони

На засіданні Вченої ради Університету ректор Володимир Бугров вручив державну відзнаку Міністерства оборони України  «За сприяння Збройним силам України» завідувачці кафедри кібербезпеки та захисту інформації факультету інформаційних технологій д.т.н., професору Наталії Луковій-Чуйко. Наталія Вікторівна співпрацює з 2015 року із силовими структурами, надавала допомогу воюючим частинам Збройних сил України, в тому числі у сфері  захисту інформації, що неабияк важливо в умовах гібридної війни, що їх веде проти нас РФ котрий рік поспіль. 

Щиро вітаємо Наталію Вікторівну за високий професіоналізм та патріотичну позицію!

https://www.univ.kiev.ua/news/11919

Меморандум про співпрацю КНУ та ДССЗЗІ у сфері кібербезпеки й кіберзахисту

Меморандум про співпрацю КНУ та ДССЗЗІ у сфері кібербезпеки й кіберзахисту

Підписано Меморандум про співпрацю у сфері кібербезпеки й кіберзахисту між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка й Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України  

Заступник голови Держспецзв’язку Олександр Потій зазначив, що співпраця з Університетом в напрямку підготовки фахівців у сфері захисту інформації для державних структур є надзвичайно пріоритетним завданням. Зі свого боку Державна служба спеціального зв’язку і захисту інформації готова надавати консультативно-методичну допомогу щодо сервісів кіберзахисту, сприяти у процесі підготовки здобувачів вищої освіти в організації тренінгів, змагань, хакатонів, в тому числі з можливістю їх організації на базі Тренінгового центру Державного центру кіберзахисту.

Завідувачка кафедри кібербезпеки та захисту інформації, професорка Наталія Лукова-Чуйко презентувала учасникам заходу професійні напрацювання факультету інформаційних технологій КНУ. Ішлося, щонайперше, про втілення з 2020 року проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України», за яким передбачено модернізацію освітніх програм із кібербезпеки згідно з міжнародними стандартами, заснування практичних навчальних лабораторій (кіберполігонів), а також проведення літніх шкіл із кібербезпеки на базі Університету Пердью (Purdue University, США) та Міжнародного університету Флориди (Florida International University, США). Також було окреслено ключові напрацювання в межах реалізовуваного працівниками факультету інформаційних технологій проєкту Erasmus+ «Рамка цифрових компетенцій для українських учителів та інших громадян» (dComFra).

Співпраця із Держспецзв’язком буде сприяти підвищенню якості підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 125 «Кібербезпека»!

http://www.univ.kiev.ua/news/11894

Урочиста посвята першокурсників 31 серпня о 18:00

Урочиста посвята першокурсників 31 серпня о 18:00

Дорогі наші першокурсники !!!!

Запрошуємо вас на урочисту посвяту 31 серпня на 18 годину, яка відбудеться на стадіоні Спортивного комплексу Університету за адресою проспект Академіка Глушкова 2-б!

Щиро вітаємо вас у нашій родині та з нетерпінням чекаємо зустрічі!!!