«Кібербезпека критично важливої інфраструктури України»

31 березня 2023 р. з 14:00 – 16.00 відбувся практичний семінар за ініціативою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації та в рамка проекту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» по розробці професійних стандартів (тренер: консультант проекту від USAID – Сергій Мельник) за темою «Навчання з розробки професійних стандартів для сфери інформаційної безпеки та кібербезпеки з урахуванням останніх нормативних змін».

На семінарі обговорювались наступні питання:

  1. Введення у світ професійних стандартів. По даному питанню була надана коротка інформація про створення та використання професійних стандартів у світі. Розглянуто поняття професійний стандарт та їх типи у зарубіжній практиці. Доведена основна нормативна база та статистична інформація щодо професійних кваліфікацій в Україні. Визначена сфера застосування професійних стандартів та доведені ключові терміни та поняття, що застосовуються під час розроблення, погодження та затвердження професійних стандартів. Розглянуті підходи до розроблення професійних стандартів.
  2. Покрокове розроблення професійних стандартів. Доведені етапи та надані рекомендації по розробленню професійних стандартів.

На практичному семінарі були присутні від кафедри професори
Толюпа С.В. та Бучик С.С.

Окремо було доведено про початок роботи офіційного сайту Кваліфікаційного центру інформаційних технологій та кібербезпеки ДержНДІ технологій кібербезпеки: https://qc.csi.cip.gov.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *