Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України»

Ви розглядаєте можливість кар’єри у сфері кібербезпеки чи вже навчаєтесь за спеціальністю 125- кібербезпека? 🤖 Тоді реєструйтеся на наш вебінар «На роздоріжжі вибору професій у галузі кібербезпеки: з чого починати кар’єру випускнику».
❗️ Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» продовжує знайомити студентів із різноманітними напрямами розвитку кар’єри у кібербезпеці, які допоможуть їм при прийнятті обґрунтованого рішення про вибір професії у сфері кібербезпеки.

Наш наступний вебінар відбудеться 🗓 28 березня 2023 року з 🕒 15:00 до 16:00 в онлайн форматі на платформі Zoom.

🔎 Вибір професії, пов’язаної з кібербезпекою, може бути непростим, оскільки це неймовірно широка сфера, яка охоплює безліч дисциплін. Від розробки програмного забезпечення до аналітики, від цифрової криміналістики до кібер розвідки, від інженерії до управління мережами та системами – варіанти для тих, хто робить кар’єру в кібербезпеці здаються нескінченними.
Під час вебінару спікер Михайло Чайкін, координатор проєктів допомоги операторам критичної інфраструктури Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» поділиться своїм досвідом та баченням і розкаже про наступні важливі аспекти у галузі:
⚙️ симбіоз «технології», «люди» і «процеси» у кібербезпеці;
⚙️ зважування варіантів при виборі професії;
⚙️ пошук потенційних роботодавців за обраним напрямком.
На нашому вебінарі ви дізнаєтесь більше про кар’єрні можливості у сфері кібербезпеки та вибудуєте свій напрямок розвитку у галузі кібербезпеки!
Для участі у заході реєструйтесь за посиланням:
👉 https://form.collect.dai.com/x/JLMPK7YQ 👈
Усім зареєстрованим учасникам посилання на ZOOM буде надіслано напередодні заходу.
Також усі бажаючі зможуть переглянути вебінар наживо на нашій фейсбук-сторінці.

Посилання на facebook: https://www.facebook.com/CyberActivityUA/posts/pfbid02zu7VGEwy3ZPvQWprJ7R16VXZjE9ECY6ixfFk3fzkgsQhfcj2jwGktJ1Swu4WZFskl