Болюча звістка з фронту

28 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув Олег Биховець — випускник кафедри кібербезпеки та захисту інформації факультету інформаційних технологій КНУ імені Тараса Шевченка.

Олег народився 7 лютого 2001 року в селі Козляничі. Закінчив дев’ять класів середньої школи. З 2016 року навчався в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді. Був лідером у спорті, одним з кращих нападників футбольної першості останніх років.

З 2018 по 2022 роки Олег навчався у КНУ імені Тараса Шевченка на факультеті інформаційних технологій за спеціальністю «Кібербезпека».
Після закінчення факультету післядипломної освіти Військового інституту імені Тараса Шевченка у вересні 2022 року хлопець отримав військове звання «молодший лейтенант».

У листопаді 2022 року, Олег долучився до одного з підрозділів військової частини А2613 та перебував на посаді командира взводу роти морської піхоти. Був безмежно відданий своїй Батьківщині Україні, а також побратимам — за свій кошт ремонтував авто роти, вклався у закупівлю дрона, закупив старлінк. Він робив усе можливе задля Перемоги?

Олег казав «Тож давайте дихати в унісон. Не дозволяйте нікому видихати, поки у нас задишка. Адже якщо наше дихання спиниться, то й ваш кисень відберуть. Слава Україні»

На превеликий жаль, під час бойового завдання Олег потрапив під мінометний обстріл противника. Отримані поранення виявилися несумісними з життям. Поховання Олега Биховця відбулося 3 травня у с. Козляничі, Чернігівська область.

Ми глибоко співчуваємо родині Героя…

Вічна пам’ять і слава нашому Герою!

Опубліковано в Без категорії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *