АКАДЕМІЯ “CISCO”

Завдяки спільним зусиллям співробітників кафедр, факультет інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка було зареєстровано в програмах Мережевої академії Cisco.

Навчальна програма Академії Cisco охоплює широкий перелік тем – від основ організації та обслуговування мереж до більш складних понять ІТ, таких як мережева безпека, використання складних інструментів пошуку та усунення несправностей. Особливо корисно для студентів кафедри наявність серед навчальних курсів Академії Cisco цілої низки дисциплін присвячених Інтернету речей (IoT). Майбутні фахівці отримали змогу дізнатись про найновіші розроби від одного з лідерів галузі.

Мережева академія Cisco використовує власну систему керування навчанням, яка поєднує заняття з викладачами, використання онлайн-контенту, лабораторні та практичні роботи. Навчальні курси академії Cisco не тільки надають студентам доступ до найактуальніших теоретичних знань, а ще й допомагають підготуватися до галузевої сертифікації, розпочати та вибудувати кар’єру, допомагають здобути вищу освіту в сфері інформаційних систем, комп’ютерних наук та кібербезпеки.

Деякі курси впроваджено в навчальний процес, інші доступні в якості факультативів. Доступ студентам кафедр факультету інформаційних технологій до всіх ресурсів академій надається безкоштовно. Після закінчення навчальних курсів Академії Cisco та успішної здачі фінальних екзаменів, студенти отримують не тільки записи в залікову книжку, а ще й сертифікат про закінчення відповідних курсів та електронні бейджи від загальновідомих лідерів в царині Інформаційних технологій.