Привітання випускників 2021

Лип 15, 2021 | Освіта

Дорогі наші Випускники!

Сердечно вітаємо Вас із завершенням навчання у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та отриманням довгоочікуваних дипломів бакалавра та магістра з кібербезпеки!

Як швидко промайнув час! Здавалося, наче вчора, ми вітали вас, як першокурсників, на порозі факультету інформаційних технологій. А сьогодні – перед нами амбітні, цілеспрямовані та високопрофесійні фахівці з кібербезпеки! Ми впевнені, що отримані знання дозволять вам стати успішними та конкурентоспроможними у сфері захисту інформації.

Перед вами відкривається простір великих можливостей! Ми бажаємо вам, досягнень у професійній діяльності, підтримки близьких людей, впевненості в собі і безсумнівного успіху! Бажаємо щоб кожен день вашого життя був щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події та особисті досягнення! Ніколи не залишайте своєї мрії за спиною, а рухайтесь впевнено вперед до її досягнення!!!

Пам’ятайте про свою Alma mater, про викладачів які збагачували вас не тільки знаннями, а і духовними цінностями, віддавали частку свого тепла! Наші двері завжди для вас відкриті!

Бажаємо вам великих перемог, міцної дружби та справжнього кохання!

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі з вами!!!!!
З любов’ю, колектив кафедри кібербезпеки та захисту інформації!