Делегація Євразійського університету відвідала КНУ

Тра 26, 2021 | Наука

25 травня 2021 року до Київського національного університету імені Тараса Шевченка прибула представницька делегація освітян Євразійського національного університету імені Л. М. Гумільова, очолювана ректором Єрланом Сидиковим.

Мета візиту – поглиблення співпраці університетів в нових реаліях сучасного світу згідно з вимогами освітянських стандартів двох незалежних держав.

У складі делегації Євразійського національного університету: Думан Айтмагамбетов – проректор зі стратегічного розвитку; Наталія Калашнікова – завідувачка кафедри Асамблеї народу Казахстану; Ануар Майканов – керівник апарату ректора та Єрлан Арин – радник ректора. Разом з ними до Шевченкового університету прибули Посол Казахстану в Україні Дархан Калетаєв, дипломати Посольства та представник казахської діаспори в Києві, колишній науковий співробітник НАН України Рустем Жангожа.

КНУ імені Тараса Шевченка представляли: ректор Володимир Бугров; проректорка з наукової роботи Ганна Толстанова; проректорка з міжнародного співробітництва Ксенія Смирнова; проректорка зі зв’язків з громадськістю Олена Добржанська; заступник директора Інституту міжнародних відносин Антон Нанавов; заступниця директора Інституту філології Катерина Білик; завідувачка кафедри кібербезпеки та захисту інформації Наталія Лукова-Чуйко; координаторка подвійного дипломування Юлія Ващенко.

На початку зустрічі Володимир Бугров привітав казахських колег з 25-річним ювілеєм Євразійського університету, вручив їм Вітальний адрес та розказав гостям про структуру університету підкресливши, що КНУ єдиний класичний університет України, що зберіг підготовку за всіма спеціальностями. «Ми готові  співпрацювати  у напрямках геології, фізики, хімії, біології, інформаційних технологій, права, у нас є англомовні програми з медицини. КНУ є що запропонувати казахським колегам у вигляді спільних проєктів і програм», – зазначив ректор КНУ.

За підсумками зустрічі було домовлено посилити мобільність викладачів, запровадити спільне виконання дослідницьких проєктів та спільне керівництво науковими роботами в рамках Угоди між Київським національним університетом та Євразійським університетом імені Л. М. Гумільова. Зокрема ректор Єрлан Сидиков висловив зацікавленість у співпраці в напрямку інформаційних технологій та кібербезпеки.

http://www.univ.kiev.ua/news/11593