Global Game Jam KNU 2023

Кафедра кібербезпеки та захисту інформації Київського національного університету імені Тараса Шевченка вкотре долучається до Всесвітнього конкурсу розробників компютерних ігор Global Game Jam 2023 і організовує онлайн-локацію в нашому університеті.

Global Game Jam — це найбільший всесвітній захід з розробки ігор. Він був започаткований у 2009 році у США та поступово охопив понад 100 країн світу. Він проводиться раз на рік, і під час нього близько 50 000 розробників створюють біля 7000 ігор.

Основна мета Global Game Jam — зблизити тих, хто захоплюється розробкою ігор, створити атмосферу творчості, співробітництва та інновацій. Для цього учасники збираються на локаціях у своїх містах, дізнаються тему джему, індивідуально чи у командах роблять ігри на цю тему та презентують свої результати наприкінці.

План проведення Global Game Jam 2023:

  • 28 січня, 20:00 — на стрімі від центрального оргкомітету буде оголошена тема Global Game Jam 2023
  • 28 січня — 5 лютого — іде робота над іграми
  • 4 лютого, 12:00 — створіть створінку гри, над якою ви працюєте. Це має зробити хтось з учасників команди, і додати решту як співавторів
  • 5 лютого, 17:00 — розроблені ігри разом з вихідними файлами проекту треба завантажити на сайт центрального оргкомітету
  • з 6 по 17 лютого ігри, зроблені на GGJUA, буде оцінювати журі з розробників та представників ігробудівних компаній України і світу.
  • 18 та 19 лютого команди з усієї України презентують свої ігри онлайн на стрімі (регламент залежатиме від кількості ігор)
  • 20 лютого з Центральної локації у Економіко-технологічному інституті ім.Роберта Ельворті будуть оголошені результати Global Game Jam Ukraine

Запрошуємо розробників, дизайнерів, аніматорів взяти участь в командній зустрічі та отримати досвід спілкування та нових досягнень у сфері розробки ігрових застосунків.

Для участі у конкурсі за нашою онлайн-локацією зареєструйтесь за посиланням:

https://forms.gle/Bg5cZXaMQJ6JaqgW8 Також приєднуйтеся до чату Global Game Jam Ukraine: t.me/ggjua