26 січня 2023 року провели черговий Круглий стіл із стейхолдерами на якому було обговорено напрямки співпраці з кафедрою у поточному році

26 січня 2023 року провели черговий Круглий стіл із стейхолдерами на якому було обговорено напрямки співпраці з кафедрою у поточному році.

Зокрема обговорили питання оновлення освітніх програм за першим, другим, третім рівнями вищої освіти. Впровадження в освітній процес професійних стандартів у галузі кібербезпеки. Цього року за ініціативою Держспецзв’язку були розроблені та у листопаді затверджені шість нових професійних стандартів для таких професій як розробник систем захисту інформації, адміністратор мереж і систем, фахівець сфери захисту інформації, аналітик з безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем, фахівець з питань безпеки, інструктор-методист з інформаційної безпеки та кібербезпеки. У 2023 році Держспецзв’язок планує розробити профстандарти для 14 інших нових професій, внесених до класифікатора. Зокрема кафедра кібербезпеки та захисту інформації розпочала роботу по оновленню та розробки освітніх програм з врахуванням професійних стандартів.

Щиро дякуємо нашим колегам, серед яких, зокрема, є випускники нашої кафедри за плідну співпрацю!