15-16 квітня 2021 року проведена ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОБЛЕМИ КІБЕРБЕЗПЕКИ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ (PCSIТS)-2021»

15-16 квітня 2021 року проведена ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОБЛЕМИ КІБЕРБЕЗПЕКИ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ (PCSIТS)-2021»

Кві 16, 2021 | Наука

Незважаючи на online-формат проведення конференції маємо багато яскравих фото та незабутніх вражень від спілкування з учасниками конференції!!!!

Впродовж двох днів програма була насичена цікавими та корисними доповідями спікерів. Обговорювалися питання практичного застосування методів та підходів до розв’язання задач захисту інформації та можливості  їх використання в освітньому процесі та наукових розробках. Надзвичайно приємно, що конференція здобула популярність не тільки серед вітчизняних фахівців у сфері кібербезпеки, а і серед наших закордонних партнерів з Грузії, Польщі, Литви, США. Дякуємо за підтримку Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації  України, що свідчить про зацікавленість у співпраці із закладами вищої освіти центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері захисту інформації. Варто зазначити, що наша конференція традиційно пропагує наступність поколінь, і ми пишаємось, що впродовж другого дня конференції студентами було представлено багато цікавих доповідей, більшість з яких були англійською мовою. Молоді науковці показали високий рівень обізнаності в сучасних проблемах кібербезпеки. 

За підсумками конференції опублікований Збірник матеріалів доповідей та тез на сайті конференції і всі доповідачі отримають сертифікат від організаторів. Сумуємо, що не можемо урочисто вручити сертифікат кожному з вас, але ми передамо тепло наших обіймів поштою!

Сердечно дякуємо дорогі наші учасники! Завдяки вам, конференція пройшла на найвищому рівні! 

З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!!!!!