Вітаємо команди КНУ за перемогу в змаганнях Sikorsky CTF 2023

Вітаємо команди з першим, третім і п’ятим місцями в змаганнях Sikorsky CTF 2023!

Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» спільно з  КПІ ім. Ігоря Сікорського та  Amazon Web Services (AWS) оголошує про проведення Sikorsky CTF – дводенного онлайн-змагання для студентів та старшокласників у форматі “захоплення прапора” (capture the flag), що відбулося 1 – 2 липня 2023 року.

 

Мета Sikorsky CTF: надати студентам та старшокласникам можливість отримати практичний досвід щодо пошуку та ідентифікації вразливостей, що є ключовою навичкою у галузі кібербезпеки. За допомогою симульованих кібератак учасники опрацюють кібербезпекові ситуації, які можуть виникнути в реальному житті. Крім того, всі учасники зможуть поспілкуватися з експертами в галузі кібербезпеки та здобути цінний досвід роботи в команді. 

 

 Участь у CTF готує студентів до успішної кар’єри в галузі кібербезпеки, адже згадування такого досвіду у резюме підвищує шанси на працевлаштування та виділяє кандидата серед потенційних роботодавців.
 

Участь у CTF дає можливість школярам віднайти свої сильні сторони та сфокусуватись на своїх уподобаннях у сфері кібербезпеки, де не існує єдиної спеціалізації, тому кожен може знайти той вектор розвитку, який підходить саме йому.

Під час змагання учасники мають розв’язати 40+ завдань, які вимагатимуть технічних знань та критичного мислення у таких 8 категоріях:

·     Безпека веб-застосунків (Web security)

·     Обернене проектування і аналіз шкідливого програмного забезпечення (Reverse Engineering and Malware Analysis)

·     Аналіз вразливостей (Binary Vulnerability Analysis)

·     Безпека мобільних застосунків (Mobile Security)

·     Прикладна криптографія (Applied Cryptography)

·     Стеганографія (Steganography)

·     Цифрова криміналістика (Digital Forensics)

·     Програмування (Professional Programming and Coding) 

 

Інфраструктуру для проведення змагання надано компанією “Amazon Web Services” (AWS), що дозволяє розгорнути високонавантажені системи національного рівня критичної інфраструктури з мінімальними витратами і максимальними можливостями масштабування.