В рамках ініціативи visiting professor відбулася лекція з квантової криптографії д.т.н. Гнатюка С.О.

Кві 28, 2021 | Освіта

Кафедра кібербезпеки та захисту інформації започатковує ініціативу проведення відкритих лекцій провідними фахівцями у сфері захисту інформації щодо останніх тенденцій розвитку спеціальності, в рамках visiting professor.

Ми плануємо запрошувати цікавих спікерів для обговорення актуальних питань у сфері кібербезпеки не тільки з академічного середовища, а і представників провідних IT-компаній для забезпечення зв’язку освітньої та практичної складової освітньої програми. 

Сьогодні, 28.04.2021, із лекцією по квантовій криптографії виступив доктор технічних наук, заступник декана з наукової роботи факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Національного авіаційного університету Гнатюк Сергій Олександрович.

Під час свого виступу, лектор наголосив, що з огляду на поточні успіхи дослідних груп в області квантових обчислень, комерційні компанії та уряди країн повинні задуматися про цінність своїх даних. Для захисту інформації, яка повинна залишитися конфіденційною через 10-30 років, необхідно впроваджувати квантово-безпечну криптографію. В рамках даного заходу були обговорені проблеми та вразливості квантової криптографії, а також останні світові досягнення. 

Дякуємо д.т.н. Гнатюку Сергію Олександровичу за актуальну та надзвичайно цікаву лекцію!!!

Слідкуйте за анонсами, буде цікаво!!!!!