ВСТУП НА ОС “ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ”

Мета освітньо-наукової програми

Мета освітньо-наукової програми – підготовка висококваліфікованого, конкурентоспроможного, інтегрованого в європейський та світовий науково-освітній простір фахівця ступеня доктора філософії в галузі інформаційних технологій за спеціальністю 125 «Кібербезпека». Розвинення в аспірантів дослідницьких навиків необхідних для цього рівня вищої освіти в предметній області, здатність використовувати і впроваджувати технології інформаційної та кібербезпеки, виконання оригінальних наукових досліджень, які направлені на отримання нових наукових знань і результатів для захисту дисертаційного дослідження.

 

Компетентності

Здатність розв’язувати складні практичні задачі в галузі забезпечення інформаційної безпеки і\або кібербезпеки, а саме: використання інформаційно-комунікаційних технологій, сучасних методів і моделей інформаційної безпеки; забезпечення неперервності бізнесу згідно встановленої політики безпеки та захисту інформації, що обробляється в інформаційно-телекомунікаційних системах; відновлення штатного функціонування інформаційних систем після реалізації загроз, здійснення кібератак, збоїв та відмов різного походження тощо.

Сфера діяльності

·           Науковий співробітник та науково-педагогічний працівник закладів вищої освіти та наукових установ;

·           Фахівець із кібердосліджень та розробок систем безпеки;

·           Фахівець з планування політики та стратегії кібербезпеки керівник структурного підрозділу з питань безпеки інформації та кіберзахисту.

 

Робочі та освітні програми

Подивитися робочі/освітні програми з дисциплін, які вивчаються в продовж курсу можна за посиланням робочіх навчальних програм.

 

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти та їхні вагові коефіцієнти для вступників на основі повної загальної середньої освіти дивіться на сайті.

 

Переглянути освітню програму можна за посиланням.

 

Вимоги до оформлення мотиваційного листа можна переглянути за посиланням.

 

Критерії оцінювання мотиваційного листа дивіться за посиланням.

 

Детальніше про етапи вступної кампанії для ОС "Магістр" дивіться на сайті факультету інформаційних технологій.