Звіт конференції IT&I 2021

Гру 3, 2021 | Наука

01-02 грудня 2021 року була проведена VIII Міжнародна конференція «Information Technology and Implementation» (IT&I-2021). До організації конференції долучилися Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова, Інститут проблем реєстрації інформації, Інститут програмних систем, Інститут інформаційних технологій та навчальних засобів Національної академії наук України, Ради молодих вчених факультету комп’ютерних наук та кібернетики і факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Кафедра кібербезпеки та захисту інформації відповідала за роботу секції 2 «Cyberspace Protection Technology». З вітальним словом до учасників секції звернулась завідувачка кафедри кібербезпеки та захисту інформації д.т.н., професорка Наталія ЛУКОВА-ЧУЙКО. Модератором секції був к.т.н. Олександр ТОРОШАНКО. На пленарному засіданні виступили відомі фахівці у сфері кібербезпеки, зокрема заступник декана з наукової роботи факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії Національного авіаційного університету д.т.н., професор Сергій ГНАТЮК, Gabit OMAROV з Satbayev Kazakh National Technical University, Almaty, Kazakhstan.

Активну участь у роботі секції взяли студенти кафедри кібербезпеки та захисту інформації, які продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою, здібності до наукової роботи та вміння вести наукову дискусію. Головуючий секцією д.т.н., професор Сергій ТОЛЮПА підсумував роботу секції та відзначив кращі доповіді.

Сердечно дякуємо всім учасникам конференції за змістовні доклади та участь в обговоренні отриманих результатів! Проведення подібних заходів сприяє міжнародному співробітництву, обміну результатів наукових досліджень, залученню здобувачів вищої освіти до наукової роботи та реалізації академічного та професійного розвитку молодих вчених!!!

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!!!!!