Марафон КНУ “Об’єднані наукою”

До Всесвітнього дня науки #ТвійКНУ запускає марафон “Об’єднані наукою”. Цикл заходів триватиме з 15 по 25 листопада в очному форматі в головному корпусі #КНУ.

Організатори події: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Рада Молодих Вчених КНУ імені Тараса Шевченка і KNU International Relations Office

Тривалість: 11 днів

До Всесвітнього дня науки #ТвійКНУ запускає марафон “Об’єднані наукою”.

Цикл заходів триватиме з 15 по 25 листопада в очному форматі в головному корпусі #КНУ. З метою налагодження міждисциплінарного співробітництва між дослідниками університету буде створено інтерактивну інформаційно-ознайомчу платформу з науковими дослідженнями КНУ за тематичними напрямами. Учасники марафону матимуть змогу поділитися своїми здобутками та ідеями з колегами, знайти однодумців і започаткувати нові наукові проєкти.

Також в ході заходу науковці матимуть можливість переглянути наявні грантові інструменти ЄС та світу (Horizon Europe, COST, NATO, CRDF тощо), взяти участь у серії семінарів та тренінгів щодо написання грантової заявки, надихнутися «історіями успіху» українських вчених.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Олена Почаєвець, координаторка проєкту

0665870412, info.ndch@knu.ua

17–18 листопада в рамках марафону відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень».

За додатковою інформацією звертайтеся: Вікторія Москвіна (066) 791 09 21, Аліна Проскурня (066) 595 71 34; e-mail: unitedbyscience2022@gmail.com