Підписана Угода про наукову та навчальну співпрацю у сфері кібербезпеки між КНУ та ДП «Нафтогазбезпека» НАК «Нафтогаз України»!

Лип 15, 2021 | Наука

7 липня 2021 року була підписана  угода про наукову та навчальну співпрацю у сфері кібербезпеки між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та ДП «Нафтогазбезпека» НАК «Нафтогаз України»!

Університет у заході представляли ректор Володимир Бугров, перший проректор Володимир Ільченко, керівник центру «Дія. Бізнес | КНУ» Світлана Шибіріна, завідувач кафедри кібербезпеки та захисту інформації факультету інформаційних технологій Наталія Лукова-Чуйко та заступник керівника інформаційно-обчислювального центру Університету Олександр Борецький. Від ДП «Нафтогазбезпека» у підписанні взяли участь менеджер систем інформаційної безпеки Департаменту кібербезпеки групи «Нафтогаз України» Олексій Харковина та начальник Департаменту кібербезпеки групи «Нафтогаз України» Роман Соболь.

В рамках даної угоди буде налагоджена співпраця у напрямку проходження практики здобувачів вищої освіти, працевлаштування випускників кафедри кібербезпеки та захисту інформації, проведення спільних заходів, у тому числі наукових конференцій, круглих столів. Представники підприємства «Нафтогазбезпека» висловили зацікавленість у спільній роботі над оновленням змісту освітніх програм з кібербезпеки, проведення тематичних зустрічей з нашими студентами та залученням фахівців з реального сектору до викладання навчальних курсів для наших здобувачів.

Наша співпраця буде надзвичайно корисною, як для наших студентів, так і для ДП «Нафтогазбезпека» НАК «Нафтогаз України», яке потребує високопрофесійних, молодих, цілеспрямованих фахівців з кібербезпеки!!!

http://www.univ.kiev.ua/news/11701